openingstijden

Onze openingstijden zijn:

Lens Utrecht (030-2317840 Utrecht@lens.nl)

Maandag 09.00-18.00

Dinsdag 09.00-18.00

Woensdag 09.00-18.00 (Ook spreekuur in St. Antonius locatie Leidsche Rijn en St Antonius locatie Nieuwegein)

Donderdag 09.00-21.00 (Ook spreekuur in St. Antonius locatie Woerden tot 17.30)

Vrijdag 09.00-18.00

Zaterdag 09.00-18.00

Zondag 12.00-17.00

Lens Arnhem (026-4421421 Arnhem@lens.nl)

Maandag 09.00-18.00

Dinsdag 09.00-18.00

Woensdag 09.00-18.00

Donderdag 09.00-21.00

Vrijdag 09.00-18.00

Zaterdag 09.00-17.00

Zondag 12.00-17.00

Lens Deventer (0570-613737 Deventer@lens.nl)

Maandag 09.00-18.00

Dinsdag 09.00-18.00

Woensdag 09.00-18.00 (Ook spreekuur in Ziekenhuisgroep Twente, locatie Almelo tot 20.00 uur)

Donderdag 09.00-21.00 

Vrijdag 09.00-18.00 (Ook spreekuur in Deventer Ziekenhuis tot 16.00 uur)

Zaterdag 09.00-17.00 

Lens De Meern (030-6663518 Demeern@lens.nl)

Dinsdag 09.00-18.00

Woensdag 09.00-18.00

Donderdag 09.00-18.00

Vrijdag 09.00-18.00

Zaterdag 09.00-17.00

Lens Rotterdam (010-4666052 Rotterdam@lens.nl)

Dinsdag 09.00-18.00

Woensdag 09.00-18.00

Donderdag 09.00-18.00

Vrijdag 09.00-18.00

Zaterdag 09.00-17.00

Lens Berkel en Rodenrijs (010-5120800 Berkel@lens.nl)

Maandag 09.17.30

Dinsdag 09.00-17.30

Woensdag 09.00-17.30

Donderdag 09.00-17.30

Vrijdag 09.00-17.30

Zaterdag 09.00-17.00