Oudkerkhof 15
3512 GH Utrecht
030-2317840
utrecht@lens.nl 


Openingstijden: 

Maandag
09.00-18.00
Dinsdag09.00-18.00 
Woensdag09.00-18.00
Donderdag09.00-21.00
Vrijdag09.00-18.00
Zaterdag09.00-18.00 
Zondag12.00-17.00

Steenstraat 2
6828 CJ Arnhem
026-4421421
arnhem@lens.nl 


Openingstijden: 

Maandag
09.00-18.00
Dinsdag09.00-18.00 
Woensdag09.00-18.00
Donderdag09.00-21.00
Vrijdag09.00-18.00
Zaterdag09.00-17.00 
Zondag12.00-17.00

Broederenstraat 26
7411 LB Deventer
0570-613737
deventer@lens.nl 


Openingstijden: 

Maandag
09.00-18.00
Dinsdag09.00-18.00 
Woensdag09.00-18.00
Donderdag09.00-21.00
Vrijdag09.00-18.00
Zaterdag09.00-17.00 
Zondaggesloten

Mereveldplein 30
3454 CK De Meern
030-6663518
demeern@lens.nl


Openingstijden: 

Maandag
gesloten
Dinsdag09.00-18.00 
Woensdag09.00-18.00
Donderdag09.00-18.00
Vrijdag09.00-18.00
Zaterdag09.00-17.00 
Zondaggesloten

Statenweg 108e
3039 JK Rotterdam
010-4666052
rotterdam@lens.nl


Openingstijden: 

Maandag
gesloten
Dinsdag09.00-18.00 
Woensdag09.00-18.00
Donderdag09.00-18.00
Vrijdag09.00-18.00
Zaterdag09.00-17.00 
Zondaggesloten

Wilheminastraat 24
2651 DL Berkel en Rodenrijs
010-5120800
berkel@lens.nl


Openingstijden: 

Maandag
09.00-17.30
Dinsdag09.00-17.30
Woensdag09.00-17.30
Donderdag09.00-17.30
Vrijdag09.00-17.30
Zaterdag09.00-17.30
Zondaggesloten

Varkensmarkt 15
4101 CK Culemborg
0345-520000
culemborg@lens.nl


Openingstijden: 

Maandag
gesloten
Dinsdag09.00-18.00 
Woensdag09.00-18.00
Donderdag09.00-18.00
Vrijdag09.00-18.00
Zaterdag09.00-17.00 
Zondaggesloten

Voorstraat 98
4132 AT Vianen
0347-373500
vianen@lens.nl


Openingstijden: 

Maandag
13.00-18.00
Dinsdag09.00-18.00 
Woensdag09.00-18.00
Donderdag09.00-18.00
Vrijdag09.00-18.00
Zaterdag09.00-17.00 
Zondaggesloten

St Antonius Ziekenhuis locatie Woerden


Polanerbaan 2
3447 GN Woerden 

www.antoniusziekenhuis.nl

Openingstijden contactlensspreekuur:
Donderdag 09.00-17.00 

Afspraken maken via Lens Utrecht: 030-2317840

St Antonius Ziekenhuis locatie Nieuwegein


Koekoekslaan 1
3435 CM Nieuwegein

www.antoniusziekenhuis.nl

Openingstijden contactlensspreekuur:
Woensdag 8.30-12.00

Afspraken maken via Lens Utrecht: 030-2317840

St Antonius Ziekenhuis locatie Leidsche Rijn


Soestwetering 1
3543 AZ Utrecht 

www.antoniusziekenhuis.nl

Openingstijden contactlensspreekuur:
Woensdag 13.15-17.00

Afspraken maken via Lens Utrecht: 030-2317840

Deventer Ziekenhuis


Nico Bolkesteinlaan 75
7614 SE Deventer 

www.dz.nl

Openingstijden contactlensspreekuur:
Vrijdag 10.00-16.30 

Afspraken maken via Lens Deventer: 0570-613737

Ziekenhuisgroep Twente locatie Almelo


Zilvermeeuw 1
7609 PP Almelo 

www.zgt.nl

Openingstijden contactlensspreekuur:
Woensdag 09.00-20.00 

Afspraken maken via Lens Deventer: 0570-61373